باربری زعفرانیه باربری زعفرانیه باربری زعفرانیه photo 2018 11 09 17 05 44
23
نوامبر

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه از جمله شعبات ما در سطح تهران می باشد که خدمات اسباب کشی را برای اهالی ساکن منطقه زعفرانیه ارائه می دهد.

شماره تلفن های ما 

88983169

22856420

تمامی خدماتی باربری انصاف بار در این نقطه از تهران ارائه می دهد

  • ارائه مشاوره کامل رایگان و توسط کارشناس حرفه ای
  • ارسال کارشناس حضوری برای مشاهده وسایل و براورد هزینه
  • بسته بندی حرفه ای
  • استفاده از خودرو های لوکس تمیز و با کیفیت
  • الباقی خدمات را هنگام اسباب کشی نشان خواهیم داد

کارکنان ما کاملا این مورد را درک می کنند که وسایل با ارزشی دارید که به هیچ عنوان قصد ندارید در هنگام جابجایی کوچگ ترین صدمه ای به آن بخورد و مانند خود شما از همان شروع کار مراقبت می کنند تا زمان تحویل و چیدمان در محل جدید.

اسباب کشی باربری زعفرانیه باربری زعفرانیه easy move 3 min 833x720 300x260

بسته بندی از مواردی می باشد که در هنگام انجام اسباب کشی اهمیت بسیار دارد زیرا یک بسته بندی خوب می تواند تضمین کامل سلامت وسایل و همچنین افزایش سرعت بارگیری و تخلیه تاثیر بگذارد.

استفاده از کارکنان حرفه ای و آموزش دیده از نقاط قوت اتوبار زعفرانیه می باشد. ما در تیم خود افرادی را داریم که داراه ای نیرو بدنی فوق العاده ای هستند و هرگونه وسایل سنگین را به راحتی با فوت و فن خاص ان را جابجا و به محل جدید ارسال می کند.

هزینه اسباب کشی در زعفرانیه برحسب مواردی همچون مسافت مبدا و مقصد بار ، نوع بسته بندی ( بسته بندی انواع مختلفی دارد ) ، استفاده از نوع خودرو ، تعداد کارگر حمل بار ( به صورت پیش فرض 4 نفر می باشد ) و تعداد ساعت اضافی محاسبه می شود.

اسباب کشی در زعفرانیه از تخصصات ما می باشد زیرا راننده های داریم که به تمامی محلات زعفرانیه مسلط هستند و کامل آشنا با منطقه هستند و به راحتی جابجایی اثاثیه منزل ، ادارت و کالا شما را انجام می دهند.

 

باربری و اتوبار های زیادی در سطح زعفرانیه وجود دارد ولی شما شایسته بهترین ها هستنید

شماره تلفن های ما

88983169

22856420