باربری زعفرانیه از جمله شعبات ما در سطح تهران می باشد که خدمات اسباب کشی را برای اهالی ساکن منطقه زعفرانیه ارائه می دهد.

شماره تلفن های ما 

88983169

22856420

تمامی خدماتی باربری و اتوبار تهران در این نقطه از تهران ارائه می دهد

کارکنان ما کاملا این مورد را درک می کنند که وسایل با ارزشی دارید که به هیچ عنوان قصد ندارید در هنگام جابجایی کوچگ ترین صدمه ای به آن بخورد و مانند خود شما از همان شروع کار مراقبت می کنند تا زمان تحویل و چیدمان در محل جدید.

اسباب کشی

بسته بندی از مواردی می باشد که در هنگام انجام اسباب کشی اهمیت بسیار دارد زیرا یک بسته بندی خوب می تواند تضمین کامل سلامت وسایل و همچنین افزایش سرعت بارگیری و تخلیه تاثیر بگذارد.

استفاده از کارکنان حرفه ای و آموزش دیده از نقاط قوت اتوبار زعفرانیه می باشد. ما در تیم خود افرادی را داریم که داراه ای نیرو بدنی فوق العاده ای هستند و هرگونه وسایل سنگین را به راحتی با فوت و فن خاص ان را جابجا و به محل جدید ارسال می کند.

هزینه اسباب کشی در زعفرانیه برحسب مواردی همچون مسافت مبدا و مقصد بار ، نوع بسته بندی ( بسته بندی انواع مختلفی دارد ) ، استفاده از نوع خودرو ، تعداد کارگر حمل بار ( به صورت پیش فرض 4 نفر می باشد ) و تعداد ساعت اضافی محاسبه می شود.

اسباب کشی در زعفرانیه از تخصصات ما می باشد زیرا راننده های داریم که به تمامی محلات زعفرانیه مسلط هستند و کامل آشنا با منطقه هستند و به راحتی جابجایی اثاثیه منزل ، ادارت و کالا شما را انجام می دهند.

 

باربری و اتوبار های زیادی در سطح زعفرانیه وجود دارد ولی شما شایسته بهترین ها هستنید

شماره تلفن های ما

88983169

22856420